× Home Hoogeveen Open  - Aanmelden - Programma - Inschrijfgeld - Speellocatie - Wedstrijdbepalingen - Organisatie - Overnachtingen - Prijzenschema - DagmenuLive-PartijenResultaten  - Toernooibase - Draughts ArbiterDeelnemersJeugdtoernooiFotoalbums
Contact Route

Deelnemers Hoogeveen Open

Klik op een tabelrij om de deelnemerslijst hierop te sorteren (FMJD-rating 1 juli 2022).

Nr.Voornaam:Achternaam:Woonplaats:Rating:Titel:
1 Bert AalbertsDedemsvaart2228MF
2 Fred Amersfoort, vanBeemtebroekland1958
3 Hans Berkel, vanWaalre1988
4 Roep BhawanibhiekAmsterdam2127MF
5 Yulia BintsarovskaKampen2014
6 Pieter BoederLunteren1803
7 Ton Bokhoven, vanHendrik-Ido-Ambacht2035MF
8 Nick BolksTiendeveen1839
9 Coen BommelNijmegen2101
10 Gert BoskerAssen2067
11 Alex BoxumEmmeloord2116
12 Matheo BoxumEmmeloord2123
13 Daniel BoxumEmmeloord1937
14 BrakelsTer apelkanaal1851
15 Joop BriedéManderveen1892
16 Gert BrinkHardenberg1842
17 Matthijs BroekVlaardingen1829
18 Arie Bruijn, deZegveld2130
19 Maaike Bruin, deKedichem1816
20 Gerard BruinsHollandscheveld1973
21 Tanya-Marie CnossenEindhoven1989
22 Bram CysouwBarneveld2112
23 Ben DekensEext1913
24 Anne DekkerTerwispel1923
25 Arie Diggele, vanAlphen a/d Rijn1849
26 Jan Dijk, vanWolvega2286MF
27 Bert DollekampHarkstede2112
28 Aleksej DomchevLitouwen2303GMI
29 Jan DrijverErmelo1606
30 Petra DuskovaTsjechië2080MF
31 Marjory FeytTiel1841
32 John FolkersSteenwijk1922
33 Arjan Galen, vanLunteren2156
34 Ratan GaneshieRotterdam1848
35 Guus GaseAmsterdam1800
36 Primnath GoelabAmsterdam1966
37 Joop Graaf, deOudega1847
38 Harry GraaskampZutphen2010
39 Harry Groot, deEext2000
40 Rick HakvoortWezep2251MF
41 Jaap HeijEde1927
42 Douwe HokwerdaVeenendaal2073
43 Harrie HoonhorstNijverdal1940
44 Jaap HugenHollandscheveld1923
45 Radjinder JharapRotterdam2101
46 Ivo Jong, deSchagen2219MI
47 Douwe JonkerBalkbrug1900
48 Henk JonkerOudega2044
49 Henk KalkVeendam2117MF
50 Henk KammingaDronten1936
51 Tom KnapenLochem2032
52 Rob KnevelWitteveen1982
53 Hans Knikker deReeuwijk2048
54 Jaap KnipperMeppel2002
55 Hans KnobbeKrommenie1799
56 Jan Hendrik KokHarderwijk2108
57 Bert KooijLeerbroek1792
58 Wim KoopmanHijken1979
59 Peter Frans KoopsBunschoten2006
60 Jan-Maarten KoornAssendelft1962
61 Siebe KortlevenDedemsvaart1847
62 Bart Jan KortlevenDedemsvaart1813
63 Gert KortlevenDedemsvaart1716
64 Jeroen KosDen Haag2223MF
65 Anton KosiorPapendrecht2164MF
66 Roland KreeftHoogeveen2112
67 Matthias Kruijf, deBarneveld2200MF
68 Fleur KruysmulderHuissen2035
69 Leo Laan van derBaarn2088
70 Hans Laan, van derBovensmilde2004
71 Jos LamersHuissen1906
72 Jaap LangerakHilversum1905
73 Janick LantingBad Nieuweschans1897
74 Klaas Hendrik LeijenaarGroningen2196
75 Bertwin LetteboerWesterhaar1970
76 Hans LootsWoerden1831
77 Geert LubberinkWinschoten1928
78 Rienk Marle, vanWapenveld2182
79 Thomy MbongoKameroen2271MI
80 Stan Meer, van derMonster1894
81 Klaas MondriaWolvega1824
82 Rinus MorsinkNijverdal2087
83 Christian NiamiKameroen2285MI
84 René Oosterhout, vanVught2029
85 Jan Oosterhout, vanBreda1877
86 Renco OostindjerHoogeveen1927
87 Kees OstéKlaaswaal1800
88 Leo PetersGramsbergen1974
89 Ton Ploeg, van derBaarn1974
90 Evert Pol, van derBarneveld2003
91 Bert RoestBussum1961
92 Simon RompaDongen1851
93 Natalia SadowskaPolen2252GMIF
94 Losseni SavaneDen Helder2100
95 Lisa ScholtensSlagharen2048CMFF
96 Indy SchoutenReeuwijk1719
97 Elise SchoutenHoogeveen1965
98 Alexander SchwarzmanIndividual player2406GMI
99 Mor SeckSenegal2226GMI
100 Mart SlimPesse1767
101 Alexander SlotHollandscheveld2019
102 Jitse SlumpLandgraaf2376MI
103 Aike SmidExloo1967
104 Wouter SosefHoogeveen2101
105 Sytze SpijkerHoogeveen2003
106 Sander StaalGroningen1954
107 Danny StaalGroningen2193MF
108 Teus StamAlblasserdam1955
109 Peter Stap, van derMaassluis2173MF
110 Rosanne SteenblikGrolloo1870
111 Jeanet StelVledder1845
112 Michel StempherKampen2267MI
113 Willem StunnenbergEde1998
114 Gerrit TalenWesterhaar1774
115 Jan TerpstraLeeuwarden1919
116 Luuk TerweijdenHeerhugowaard2096
117 Theo TesselaarTuitjenhorn2114
118 Andrew Tjon A OngMaarssen2202MF
119 Darya TkachenkoOekraïne2188GMIF
120 Floris TolEelde2112
121 Johan TopEde2061
122 Johan TuenterWesterlee1875
123 Guntis ValnerisLetland2385GMI
124 Jan Veen, van deNijkerk2047
125 Klaas VeldstraEmmeloord1946
126 Rien VisserHooge Zwaluwe1973
127 Fred VoornAmsterdam1976
128 Jan Vos, deAkkrum1911
129 Elzo Vries, deHollandscheveld1787
130 Aike Vries, deKampen1715
131 Nick WaterinkGroningen2210MF
132 Maarten WichgersGroningen2106
133 Egbert WierengaNoordbroek1887
134 René WijpkemaYde2133
135 Marinus WillemsenVeenendaal1964
136 Ronald WisseVlaardingen1852
137 Marcel ZwiersHoogeveen1795