× Home Hoogeveen Open  - Aanmelden - Programma - Inschrijfgeld - Speellocatie - Wedstrijdbepalingen - Organisatie - Overnachtingen - Prijzenschema - DagmenuLive-PartijenResultaten  - Toernooibase - Draughts ArbiterDeelnemersJeugdtoernooiFotoalbums
Contact Route

Deelnemers Hoogeveen Open

Klik op een tabelrij om de deelnemerslijst hierop te sorteren (FMJD-rating 1 juli 2022).

Nr.Voornaam:Achternaam:Woonplaats:Rating:Titel:
1 Aike Vries, deKampen1715
2 Aike SmidExloo1967
3 Aleksej DomchevLitouwen2303GMI
4 Alex BoxumEmmeloord2116
5 Alexander SlotHollandscheveld2019
6 Alexander SchwarzmanIndividual player2406GMI
7 Andrew Tjon A OngMaarssen2202MF
8 Anne DekkerTerwispel1923
9 Anton KosiorPapendrecht2164MF
10 Arie Bruijn, deZegveld2130
11 Arie Diggele, vanAlphen a/d Rijn1849
12 Arjan Galen, vanLunteren2156
13 Bart Jan KortlevenDedemsvaart1813
14 BrakelsTer apelkanaal1851
15 Ben DekensEext1913
16 Bert AalbertsDedemsvaart2228MF
17 Bert RoestBussum1961
18 Bert DollekampHarkstede2112
19 Bert KooijLeerbroek1792
20 Bertwin LetteboerWesterhaar1970
21 Bram CysouwBarneveld2112
22 Christian NiamiKameroen2285MI
23 Coen BommelNijmegen2101
24 Daniel BoxumEmmeloord1937
25 Danny StaalGroningen2193MF
26 Darya TkachenkoOekraïne2188GMIF
27 Douwe JonkerBalkbrug1900
28 Douwe HokwerdaVeenendaal2073
29 Egbert WierengaNoordbroek1887
30 Elise SchoutenHoogeveen1965
31 Elzo Vries, deHollandscheveld1787
32 Evert Pol, van derBarneveld2003
33 Fleur KruysmulderHuissen2035
34 Floris TolEelde2112
35 Fred Amersfoort, vanBeemtebroekland1958
36 Fred VoornAmsterdam1976
37 Geert LubberinkWinschoten1928
38 Gerard BruinsHollandscheveld1973
39 Gerrit TalenWesterhaar1774
40 Gert KortlevenDedemsvaart1716
41 Gert BrinkHardenberg1842
42 Gert BoskerAssen2067
43 Guntis ValnerisLetland2385GMI
44 Guus GaseAmsterdam1800
45 Hans KnobbeKrommenie1799
46 Hans Berkel, vanWaalre1988
47 Hans Laan, van derBovensmilde2004
48 Hans LootsWoerden1831
49 Hans Knikker deReeuwijk2048
50 Harrie HoonhorstNijverdal1940
51 Harry Groot, deEext2000
52 Harry GraaskampZutphen2010
53 Henk KalkVeendam2117MF
54 Henk KammingaDronten1936
55 Henk JonkerOudega2044
56 Indy SchoutenReeuwijk1719
57 Ivo Jong, deSchagen2219MI
58 Jaap HugenHollandscheveld1923
59 Jaap LangerakHilversum1905
60 Jaap HeijEde1927
61 Jaap KnipperMeppel2002
62 Jan DrijverErmelo1606
63 Jan Veen, van deNijkerk2047
64 Jan TerpstraLeeuwarden1919
65 Jan Oosterhout, vanBreda1877
66 Jan Dijk, vanWolvega2286MF
67 Jan Vos, deAkkrum1911
68 Jan Hendrik KokHarderwijk2108
69 Jan-Maarten KoornAssendelft1962
70 Janick LantingBad Nieuweschans1897
71 Jeanet StelVledder1845
72 Jeroen KosDen Haag2223MF
73 Jitse SlumpLandgraaf2376MI
74 Johan TopEde2061
75 Johan TuenterWesterlee1875
76 John FolkersSteenwijk1922
77 Joop Graaf, deOudega1847
78 Joop BriedéManderveen1892
79 Jos LamersHuissen1906
80 Kees OstéKlaaswaal1800
81 Klaas VeldstraEmmeloord1946
82 Klaas MondriaWolvega1824
83 Klaas Hendrik LeijenaarGroningen2196
84 Leo Laan van derBaarn2088
85 Leo PetersGramsbergen1974
86 Lisa ScholtensSlagharen2048CMFF
87 Losseni SavaneDen Helder2100
88 Luuk TerweijdenHeerhugowaard2096
89 Maaike Bruin, deKedichem1816
90 Maarten WichgersGroningen2106
91 Marcel ZwiersHoogeveen1795
92 Marinus WillemsenVeenendaal1964
93 Marjory FeytTiel1841
94 Mart SlimPesse1767
95 Matheo BoxumEmmeloord2123
96 Matthias Kruijf, deBarneveld2200MF
97 Matthijs BroekVlaardingen1829
98 Michel StempherKampen2267MI
99 Mor SeckSenegal2226GMI
100 Natalia SadowskaPolen2252GMIF
101 Nick WaterinkGroningen2210MF
102 Nick BolksTiendeveen1839
103 Peter Stap, van derMaassluis2173MF
104 Peter Frans KoopsBunschoten2006
105 Petra DuskovaTsjechië2080MF
106 Pieter BoederLunteren1803
107 Primnath GoelabAmsterdam1966
108 Radjinder JharapRotterdam2101
109 Ratan GaneshieRotterdam1848
110 René WijpkemaYde2133
111 René Oosterhout, vanVught2029
112 Renco OostindjerHoogeveen1927
113 Rick HakvoortWezep2251MF
114 Rien VisserHooge Zwaluwe1973
115 Rienk Marle, vanWapenveld2182
116 Rinus MorsinkNijverdal2087
117 Rob KnevelWitteveen1982
118 Roep BhawanibhiekAmsterdam2127MF
119 Roland KreeftHoogeveen2112
120 Ronald WisseVlaardingen1852
121 Rosanne SteenblikGrolloo1870
122 Sander StaalGroningen1954
123 Siebe KortlevenDedemsvaart1847
124 Simon RompaDongen1851
125 Stan Meer, van derMonster1894
126 Sytze SpijkerHoogeveen2003
127 Tanya-Marie CnossenEindhoven1989
128 Teus StamAlblasserdam1955
129 Theo TesselaarTuitjenhorn2114
130 Thomy MbongoKameroen2271MI
131 Tom KnapenLochem2032
132 Ton Ploeg, van derBaarn1974
133 Ton Bokhoven, vanHendrik-Ido-Ambacht2035MF
134 Willem StunnenbergEde1998
135 Wim KoopmanHijken1979
136 Wouter SosefHoogeveen2101
137 Yulia BintsarovskaKampen2014