× Home Hoogeveen Open  - Aanmelden - Programma - Inschrijfgeld - Speellocatie - Wedstrijdbepalingen - Organisatie - Overnachtingen - Prijzenschema - DagmenuLive-PartijenResultaten  - Toernooibase - Draughts ArbiterDeelnemersJeugdtoernooiFotoalbums
Contact Route

Deelnemers Hoogeveen Open

Klik op een tabelrij om de deelnemerslijst hierop te sorteren (FMJD-rating 1 juli 2022).

Nr.Voornaam:Achternaam:Woonplaats:Rating:Titel:
1 Yulia BintsarovskaKampen2014
2 Wouter SosefHoogeveen2101
3 Wim KoopmanHijken1979
4 Willem StunnenbergEde1998
5 Ton Bokhoven, vanHendrik-Ido-Ambacht2035MF
6 Ton Ploeg, van derBaarn1974
7 Tom KnapenLochem2032
8 Thomy MbongoKameroen2271MI
9 Theo TesselaarTuitjenhorn2114
10 Teus StamAlblasserdam1955
11 Tanya-Marie CnossenEindhoven1989
12 Sytze SpijkerHoogeveen2003
13 Stan Meer, van derMonster1894
14 Simon RompaDongen1851
15 Siebe KortlevenDedemsvaart1847
16 Sander StaalGroningen1954
17 Rosanne SteenblikGrolloo1870
18 Ronald WisseVlaardingen1852
19 Roland KreeftHoogeveen2112
20 Roep BhawanibhiekAmsterdam2127MF
21 Rob KnevelWitteveen1982
22 Rinus MorsinkNijverdal2087
23 Rienk Marle, vanWapenveld2182
24 Rien VisserHooge Zwaluwe1973
25 Rick HakvoortWezep2251MF
26 Renco OostindjerHoogeveen1927
27 René WijpkemaYde2133
28 René Oosterhout, vanVught2029
29 Ratan GaneshieRotterdam1848
30 Radjinder JharapRotterdam2101
31 Primnath GoelabAmsterdam1966
32 Pieter BoederLunteren1803
33 Petra DuskovaTsjechië2080MF
34 Peter Frans KoopsBunschoten2006
35 Peter Stap, van derMaassluis2173MF
36 Nick BolksTiendeveen1839
37 Nick WaterinkGroningen2210MF
38 Natalia SadowskaPolen2252GMIF
39 Mor SeckSenegal2226GMI
40 Michel StempherKampen2267MI
41 Matthijs BroekVlaardingen1829
42 Matthias Kruijf, deBarneveld2200MF
43 Matheo BoxumEmmeloord2123
44 Mart SlimPesse1767
45 Marjory FeytTiel1841
46 Marinus WillemsenVeenendaal1964
47 Marcel ZwiersHoogeveen1795
48 Maarten WichgersGroningen2106
49 Maaike Bruin, deKedichem1816
50 Luuk TerweijdenHeerhugowaard2096
51 Losseni SavaneDen Helder2100
52 Lisa ScholtensSlagharen2048CMFF
53 Leo PetersGramsbergen1974
54 Leo Laan van derBaarn2088
55 Klaas Hendrik LeijenaarGroningen2196
56 Klaas VeldstraEmmeloord1946
57 Klaas MondriaWolvega1824
58 Kees OstéKlaaswaal1800
59 Jos LamersHuissen1906
60 Joop Graaf, deOudega1847
61 Joop BriedéManderveen1892
62 John FolkersSteenwijk1922
63 Johan TopEde2061
64 Johan TuenterWesterlee1875
65 Jitse SlumpLandgraaf2376MI
66 Jeroen KosDen Haag2223MF
67 Jeanet StelVledder1845
68 Janick LantingBad Nieuweschans1897
69 Jan-Maarten KoornAssendelft1962
70 Jan Hendrik KokHarderwijk2108
71 Jan Oosterhout, vanBreda1877
72 Jan DrijverErmelo1606
73 Jan TerpstraLeeuwarden1919
74 Jan Vos, deAkkrum1911
75 Jan Dijk, vanWolvega2286MF
76 Jan Veen, van deNijkerk2047
77 Jaap HugenHollandscheveld1923
78 Jaap LangerakHilversum1905
79 Jaap HeijEde1927
80 Jaap KnipperMeppel2002
81 Ivo Jong, deSchagen2219MI
82 Indy SchoutenReeuwijk1719
83 Henk KalkVeendam2117MF
84 Henk JonkerOudega2044
85 Henk KammingaDronten1936
86 Harry Groot, deEext2000
87 Harry GraaskampZutphen2010
88 Harrie HoonhorstNijverdal1940
89 Hans KnobbeKrommenie1799
90 Hans LootsWoerden1831
91 Hans Berkel, vanWaalre1988
92 Hans Knikker deReeuwijk2048
93 Hans Laan, van derBovensmilde2004
94 Guus GaseAmsterdam1800
95 Guntis ValnerisLetland2385GMI
96 Gert BoskerAssen2067
97 Gert BrinkHardenberg1842
98 Gert KortlevenDedemsvaart1716
99 Gerrit TalenWesterhaar1774
100 Gerard BruinsHollandscheveld1973
101 Geert LubberinkWinschoten1928
102 Fred Amersfoort, vanBeemtebroekland1958
103 Fred VoornAmsterdam1976
104 Floris TolEelde2112
105 Fleur KruysmulderHuissen2035
106 Evert Pol, van derBarneveld2003
107 Elzo Vries, deHollandscheveld1787
108 Elise SchoutenHoogeveen1965
109 Egbert WierengaNoordbroek1887
110 Douwe JonkerBalkbrug1900
111 Douwe HokwerdaVeenendaal2073
112 Darya TkachenkoOekraïne2188GMIF
113 Danny StaalGroningen2193MF
114 Daniel BoxumEmmeloord1937
115 Coen BommelNijmegen2101
116 Christian NiamiKameroen2285MI
117 Bram CysouwBarneveld2112
118 Bertwin LetteboerWesterhaar1970
119 Bert KooijLeerbroek1792
120 Bert AalbertsDedemsvaart2228MF
121 Bert DollekampHarkstede2112
122 Bert RoestBussum1961
123 Ben DekensEext1913
124 BrakelsTer apelkanaal1851
125 Bart Jan KortlevenDedemsvaart1813
126 Arjan Galen, vanLunteren2156
127 Arie Diggele, vanAlphen a/d Rijn1849
128 Arie Bruijn, deZegveld2130
129 Anton KosiorPapendrecht2164MF
130 Anne DekkerTerwispel1923
131 Andrew Tjon A OngMaarssen2202MF
132 Alexander SlotHollandscheveld2019
133 Alexander SchwarzmanIndividual player2406GMI
134 Alex BoxumEmmeloord2116
135 Aleksej DomchevLitouwen2303GMI
136 Aike Vries, deKampen1715
137 Aike SmidExloo1967