× Home Hoogeveen Open  - Aanmelden - Programma - Inschrijfgeld - Speellocatie - Wedstrijdbepalingen - Organisatie - Overnachtingen - Prijzenschema - DagmenuLive-PartijenResultaten  - Toernooibase - Draughts ArbiterDeelnemersJeugdtoernooiFotoalbums
Contact Route

Deelnemers Hoogeveen Open

Klik op een tabelrij om de deelnemerslijst hierop te sorteren (FMJD-rating 1 juli 2022).

Nr.Voornaam:Achternaam:Woonplaats:Rating:Titel:
1 Harry GraaskampZutphen2010
2 Arie Bruijn, deZegveld2130
3 René WijpkemaYde2133
4 Klaas MondriaWolvega1824
5 Jan Dijk, vanWolvega2286MF
6 Hans LootsWoerden1831
7 Rob KnevelWitteveen1982
8 Geert LubberinkWinschoten1928
9 Rick HakvoortWezep2251MF
10 Johan TuenterWesterlee1875
11 Bertwin LetteboerWesterhaar1970
12 Gerrit TalenWesterhaar1774
13 Rienk Marle, vanWapenveld2182
14 Hans Berkel, vanWaalre1988
15 René Oosterhout, vanVught2029
16 Jeanet StelVledder1845
17 Matthijs BroekVlaardingen1829
18 Ronald WisseVlaardingen1852
19 Douwe HokwerdaVeenendaal2073
20 Marinus WillemsenVeenendaal1964
21 Henk KalkVeendam2117MF
22 Theo TesselaarTuitjenhorn2114
23 Petra DuskovaTsjechië2080MF
24 Nick BolksTiendeveen1839
25 Marjory FeytTiel1841
26 Anne DekkerTerwispel1923
27 BrakelsTer apelkanaal1851
28 John FolkersSteenwijk1922
29 Lisa ScholtensSlagharen2048CMFF
30 Mor SeckSenegal2226GMI
31 Ivo Jong, deSchagen2219MI
32 Radjinder JharapRotterdam2101
33 Ratan GaneshieRotterdam1848
34 Hans Knikker deReeuwijk2048
35 Indy SchoutenReeuwijk1719
36 Natalia SadowskaPolen2252GMIF
37 Mart SlimPesse1767
38 Anton KosiorPapendrecht2164MF
39 Henk JonkerOudega2044
40 Joop Graaf, deOudega1847
41 Darya TkachenkoOekraïne2188GMIF
42 Egbert WierengaNoordbroek1887
43 Harrie HoonhorstNijverdal1940
44 Rinus MorsinkNijverdal2087
45 Coen BommelNijmegen2101
46 Jan Veen, van deNijkerk2047
47 Stan Meer, van derMonster1894
48 Jaap KnipperMeppel2002
49 Joop BriedéManderveen1892
50 Peter Stap, van derMaassluis2173MF
51 Andrew Tjon A OngMaarssen2202MF
52 Arjan Galen, vanLunteren2156
53 Pieter BoederLunteren1803
54 Tom KnapenLochem2032
55 Aleksej DomchevLitouwen2303GMI
56 Guntis ValnerisLetland2385GMI
57 Jan TerpstraLeeuwarden1919
58 Bert KooijLeerbroek1792
59 Jitse SlumpLandgraaf2376MI
60 Hans KnobbeKrommenie1799
61 Kees OstéKlaaswaal1800
62 Maaike Bruin, deKedichem1816
63 Yulia BintsarovskaKampen2014
64 Michel StempherKampen2267MI
65 Aike Vries, deKampen1715
66 Christian NiamiKameroen2285MI
67 Thomy MbongoKameroen2271MI
68 Alexander SchwarzmanIndividual player2406GMI
69 Fleur KruysmulderHuissen2035
70 Jos LamersHuissen1906
71 Wouter SosefHoogeveen2101
72 Elise SchoutenHoogeveen1965
73 Roland KreeftHoogeveen2112
74 Sytze SpijkerHoogeveen2003
75 Renco OostindjerHoogeveen1927
76 Marcel ZwiersHoogeveen1795
77 Rien VisserHooge Zwaluwe1973
78 Jaap HugenHollandscheveld1923
79 Alexander SlotHollandscheveld2019
80 Gerard BruinsHollandscheveld1973
81 Elzo Vries, deHollandscheveld1787
82 Jaap LangerakHilversum1905
83 Wim KoopmanHijken1979
84 Ton Bokhoven, vanHendrik-Ido-Ambacht2035MF
85 Luuk TerweijdenHeerhugowaard2096
86 Bert DollekampHarkstede2112
87 Jan Hendrik KokHarderwijk2108
88 Gert BrinkHardenberg1842
89 Sander StaalGroningen1954
90 Danny StaalGroningen2193MF
91 Klaas Hendrik LeijenaarGroningen2196
92 Nick WaterinkGroningen2210MF
93 Maarten WichgersGroningen2106
94 Rosanne SteenblikGrolloo1870
95 Leo PetersGramsbergen1974
96 Aike SmidExloo1967
97 Jan DrijverErmelo1606
98 Alex BoxumEmmeloord2116
99 Daniel BoxumEmmeloord1937
100 Matheo BoxumEmmeloord2123
101 Klaas VeldstraEmmeloord1946
102 Tanya-Marie CnossenEindhoven1989
103 Harry Groot, deEext2000
104 Ben DekensEext1913
105 Floris TolEelde2112
106 Jaap HeijEde1927
107 Johan TopEde2061
108 Willem StunnenbergEde1998
109 Henk KammingaDronten1936
110 Simon RompaDongen1851
111 Losseni SavaneDen Helder2100
112 Jeroen KosDen Haag2223MF
113 Siebe KortlevenDedemsvaart1847
114 Bert AalbertsDedemsvaart2228MF
115 Gert KortlevenDedemsvaart1716
116 Bart Jan KortlevenDedemsvaart1813
117 Bert RoestBussum1961
118 Peter Frans KoopsBunschoten2006
119 Jan Oosterhout, vanBreda1877
120 Hans Laan, van derBovensmilde2004
121 Fred Amersfoort, vanBeemtebroekland1958
122 Bram CysouwBarneveld2112
123 Matthias Kruijf, deBarneveld2200MF
124 Evert Pol, van derBarneveld2003
125 Douwe JonkerBalkbrug1900
126 Janick LantingBad Nieuweschans1897
127 Leo Laan van derBaarn2088
128 Ton Ploeg, van derBaarn1974
129 Jan-Maarten KoornAssendelft1962
130 Gert BoskerAssen2067
131 Fred VoornAmsterdam1976
132 Primnath GoelabAmsterdam1966
133 Guus GaseAmsterdam1800
134 Roep BhawanibhiekAmsterdam2127MF
135 Arie Diggele, vanAlphen a/d Rijn1849
136 Teus StamAlblasserdam1955
137 Jan Vos, deAkkrum1911