× Home Hoogeveen Open  - Aanmelden - Programma - Inschrijfgeld - Speellocatie - Wedstrijdbepalingen - Organisatie - Overnachtingen - Prijzenschema - DagmenuLive-PartijenResultaten  - Toernooibase - Draughts ArbiterDeelnemersJeugdtoernooiFotoalbums
Contact Route

Deelnemers Hoogeveen Open

Klik op een tabelrij om de deelnemerslijst hierop te sorteren (FMJD-rating 1 juli 2022).

Nr.Voornaam:Achternaam:Woonplaats:Rating:Titel:
1 Jan DrijverErmelo1606
2 Aike Vries, deKampen1715
3 Gert KortlevenDedemsvaart1716
4 Indy SchoutenReeuwijk1719
5 Mart SlimPesse1767
6 Gerrit TalenWesterhaar1774
7 Elzo Vries, deHollandscheveld1787
8 Bert KooijLeerbroek1792
9 Marcel ZwiersHoogeveen1795
10 Hans KnobbeKrommenie1799
11 Guus GaseAmsterdam1800
12 Kees OstéKlaaswaal1800
13 Pieter BoederLunteren1803
14 Bart Jan KortlevenDedemsvaart1813
15 Maaike Bruin, deKedichem1816
16 Klaas MondriaWolvega1824
17 Matthijs BroekVlaardingen1829
18 Hans LootsWoerden1831
19 Nick BolksTiendeveen1839
20 Marjory FeytTiel1841
21 Gert BrinkHardenberg1842
22 Jeanet StelVledder1845
23 Siebe KortlevenDedemsvaart1847
24 Joop Graaf, deOudega1847
25 Ratan GaneshieRotterdam1848
26 Arie Diggele, vanAlphen a/d Rijn1849
27 BrakelsTer apelkanaal1851
28 Simon RompaDongen1851
29 Ronald WisseVlaardingen1852
30 Rosanne SteenblikGrolloo1870
31 Johan TuenterWesterlee1875
32 Jan Oosterhout, vanBreda1877
33 Egbert WierengaNoordbroek1887
34 Joop BriedéManderveen1892
35 Stan Meer, van derMonster1894
36 Janick LantingBad Nieuweschans1897
37 Douwe JonkerBalkbrug1900
38 Jaap LangerakHilversum1905
39 Jos LamersHuissen1906
40 Jan Vos, deAkkrum1911
41 Ben DekensEext1913
42 Jan TerpstraLeeuwarden1919
43 John FolkersSteenwijk1922
44 Jaap HugenHollandscheveld1923
45 Anne DekkerTerwispel1923
46 Renco OostindjerHoogeveen1927
47 Jaap HeijEde1927
48 Geert LubberinkWinschoten1928
49 Henk KammingaDronten1936
50 Daniel BoxumEmmeloord1937
51 Harrie HoonhorstNijverdal1940
52 Klaas VeldstraEmmeloord1946
53 Sander StaalGroningen1954
54 Teus StamAlblasserdam1955
55 Fred Amersfoort, vanBeemtebroekland1958
56 Bert RoestBussum1961
57 Jan-Maarten KoornAssendelft1962
58 Marinus WillemsenVeenendaal1964
59 Elise SchoutenHoogeveen1965
60 Primnath GoelabAmsterdam1966
61 Aike SmidExloo1967
62 Bertwin LetteboerWesterhaar1970
63 Rien VisserHooge Zwaluwe1973
64 Gerard BruinsHollandscheveld1973
65 Ton Ploeg, van derBaarn1974
66 Leo PetersGramsbergen1974
67 Fred VoornAmsterdam1976
68 Wim KoopmanHijken1979
69 Rob KnevelWitteveen1982
70 Hans Berkel, vanWaalre1988
71 Tanya-Marie CnossenEindhoven1989
72 Willem StunnenbergEde1998
73 Harry Groot, deEext2000
74 Jaap KnipperMeppel2002
75 Sytze SpijkerHoogeveen2003
76 Evert Pol, van derBarneveld2003
77 Hans Laan, van derBovensmilde2004
78 Peter Frans KoopsBunschoten2006
79 Harry GraaskampZutphen2010
80 Yulia BintsarovskaKampen2014
81 Alexander SlotHollandscheveld2019
82 René Oosterhout, vanVught2029
83 Tom KnapenLochem2032
84 Fleur KruysmulderHuissen2035
85 Ton Bokhoven, vanHendrik-Ido-Ambacht2035MF
86 Henk JonkerOudega2044
87 Jan Veen, van deNijkerk2047
88 Lisa ScholtensSlagharen2048CMFF
89 Hans Knikker deReeuwijk2048
90 Johan TopEde2061
91 Gert BoskerAssen2067
92 Douwe HokwerdaVeenendaal2073
93 Petra DuskovaTsjechië2080MF
94 Rinus MorsinkNijverdal2087
95 Leo Laan van derBaarn2088
96 Luuk TerweijdenHeerhugowaard2096
97 Losseni SavaneDen Helder2100
98 Wouter SosefHoogeveen2101
99 Radjinder JharapRotterdam2101
100 Coen BommelNijmegen2101
101 Maarten WichgersGroningen2106
102 Jan Hendrik KokHarderwijk2108
103 Roland KreeftHoogeveen2112
104 Floris TolEelde2112
105 Bert DollekampHarkstede2112
106 Bram CysouwBarneveld2112
107 Theo TesselaarTuitjenhorn2114
108 Alex BoxumEmmeloord2116
109 Henk KalkVeendam2117MF
110 Matheo BoxumEmmeloord2123
111 Roep BhawanibhiekAmsterdam2127MF
112 Arie Bruijn, deZegveld2130
113 René WijpkemaYde2133
114 Arjan Galen, vanLunteren2156
115 Anton KosiorPapendrecht2164MF
116 Peter Stap, van derMaassluis2173MF
117 Rienk Marle, vanWapenveld2182
118 Darya TkachenkoOekraïne2188GMIF
119 Danny StaalGroningen2193MF
120 Klaas Hendrik LeijenaarGroningen2196
121 Matthias Kruijf, deBarneveld2200MF
122 Andrew Tjon A OngMaarssen2202MF
123 Nick WaterinkGroningen2210MF
124 Ivo Jong, deSchagen2219MI
125 Jeroen KosDen Haag2223MF
126 Mor SeckSenegal2226GMI
127 Bert AalbertsDedemsvaart2228MF
128 Rick HakvoortWezep2251MF
129 Natalia SadowskaPolen2252GMIF
130 Michel StempherKampen2267MI
131 Thomy MbongoKameroen2271MI
132 Christian NiamiKameroen2285MI
133 Jan Dijk, vanWolvega2286MF
134 Aleksej DomchevLitouwen2303GMI
135 Jitse SlumpLandgraaf2376MI
136 Guntis ValnerisLetland2385GMI
137 Alexander SchwarzmanIndividual player2406GMI