× Home Hoogeveen Open  - Aanmelden - Programma - Inschrijfgeld - Speellocatie - Wedstrijdbepalingen - Organisatie - Overnachtingen - Prijzenschema - DagmenuLive-PartijenResultaten  - Toernooibase - Draughts ArbiterDeelnemersJeugdtoernooiFotoalbums
Contact Route

Deelnemers Hoogeveen Open

Klik op een tabelrij om de deelnemerslijst hierop te sorteren (FMJD-rating 1 juli 2022).

Nr.Voornaam:Achternaam:Woonplaats:Rating:Titel:
1 Alexander SchwarzmanIndividual player2406GMI
2 Guntis ValnerisLetland2385GMI
3 Jitse SlumpLandgraaf2376MI
4 Aleksej DomchevLitouwen2303GMI
5 Jan Dijk, vanWolvega2286MF
6 Christian NiamiKameroen2285MI
7 Thomy MbongoKameroen2271MI
8 Michel StempherKampen2267MI
9 Natalia SadowskaPolen2252GMIF
10 Rick HakvoortWezep2251MF
11 Bert AalbertsDedemsvaart2228MF
12 Mor SeckSenegal2226GMI
13 Jeroen KosDen Haag2223MF
14 Ivo Jong, deSchagen2219MI
15 Nick WaterinkGroningen2210MF
16 Andrew Tjon A OngMaarssen2202MF
17 Matthias Kruijf, deBarneveld2200MF
18 Klaas Hendrik LeijenaarGroningen2196
19 Danny StaalGroningen2193MF
20 Darya TkachenkoOekraïne2188GMIF
21 Rienk Marle, vanWapenveld2182
22 Peter Stap, van derMaassluis2173MF
23 Anton KosiorPapendrecht2164MF
24 Arjan Galen, vanLunteren2156
25 René WijpkemaYde2133
26 Arie Bruijn, deZegveld2130
27 Roep BhawanibhiekAmsterdam2127MF
28 Matheo BoxumEmmeloord2123
29 Henk KalkVeendam2117MF
30 Alex BoxumEmmeloord2116
31 Theo TesselaarTuitjenhorn2114
32 Bram CysouwBarneveld2112
33 Bert DollekampHarkstede2112
34 Floris TolEelde2112
35 Roland KreeftHoogeveen2112
36 Jan Hendrik KokHarderwijk2108
37 Maarten WichgersGroningen2106
38 Coen BommelNijmegen2101
39 Wouter SosefHoogeveen2101
40 Radjinder JharapRotterdam2101
41 Losseni SavaneDen Helder2100
42 Luuk TerweijdenHeerhugowaard2096
43 Leo Laan van derBaarn2088
44 Rinus MorsinkNijverdal2087
45 Petra DuskovaTsjechië2080MF
46 Douwe HokwerdaVeenendaal2073
47 Gert BoskerAssen2067
48 Johan TopEde2061
49 Lisa ScholtensSlagharen2048CMFF
50 Hans Knikker deReeuwijk2048
51 Jan Veen, van deNijkerk2047
52 Henk JonkerOudega2044
53 Ton Bokhoven, vanHendrik-Ido-Ambacht2035MF
54 Fleur KruysmulderHuissen2035
55 Tom KnapenLochem2032
56 René Oosterhout, vanVught2029
57 Alexander SlotHollandscheveld2019
58 Yulia BintsarovskaKampen2014
59 Harry GraaskampZutphen2010
60 Peter Frans KoopsBunschoten2006
61 Hans Laan, van derBovensmilde2004
62 Sytze SpijkerHoogeveen2003
63 Evert Pol, van derBarneveld2003
64 Jaap KnipperMeppel2002
65 Harry Groot, deEext2000
66 Willem StunnenbergEde1998
67 Tanya-Marie CnossenEindhoven1989
68 Hans Berkel, vanWaalre1988
69 Rob KnevelWitteveen1982
70 Wim KoopmanHijken1979
71 Fred VoornAmsterdam1976
72 Ton Ploeg, van derBaarn1974
73 Leo PetersGramsbergen1974
74 Rien VisserHooge Zwaluwe1973
75 Gerard BruinsHollandscheveld1973
76 Bertwin LetteboerWesterhaar1970
77 Aike SmidExloo1967
78 Primnath GoelabAmsterdam1966
79 Elise SchoutenHoogeveen1965
80 Marinus WillemsenVeenendaal1964
81 Jan-Maarten KoornAssendelft1962
82 Bert RoestBussum1961
83 Fred Amersfoort, vanBeemtebroekland1958
84 Teus StamAlblasserdam1955
85 Sander StaalGroningen1954
86 Klaas VeldstraEmmeloord1946
87 Harrie HoonhorstNijverdal1940
88 Daniel BoxumEmmeloord1937
89 Henk KammingaDronten1936
90 Geert LubberinkWinschoten1928
91 Renco OostindjerHoogeveen1927
92 Jaap HeijEde1927
93 Jaap HugenHollandscheveld1923
94 Anne DekkerTerwispel1923
95 John FolkersSteenwijk1922
96 Jan TerpstraLeeuwarden1919
97 Ben DekensEext1913
98 Jan Vos, deAkkrum1911
99 Jos LamersHuissen1906
100 Jaap LangerakHilversum1905
101 Douwe JonkerBalkbrug1900
102 Janick LantingBad Nieuweschans1897
103 Stan Meer, van derMonster1894
104 Joop BriedéManderveen1892
105 Egbert WierengaNoordbroek1887
106 Jan Oosterhout, vanBreda1877
107 Johan TuenterWesterlee1875
108 Rosanne SteenblikGrolloo1870
109 Ronald WisseVlaardingen1852
110 Simon RompaDongen1851
111 BrakelsTer apelkanaal1851
112 Arie Diggele, vanAlphen a/d Rijn1849
113 Ratan GaneshieRotterdam1848
114 Siebe KortlevenDedemsvaart1847
115 Joop Graaf, deOudega1847
116 Jeanet StelVledder1845
117 Gert BrinkHardenberg1842
118 Marjory FeytTiel1841
119 Nick BolksTiendeveen1839
120 Hans LootsWoerden1831
121 Matthijs BroekVlaardingen1829
122 Klaas MondriaWolvega1824
123 Maaike Bruin, deKedichem1816
124 Bart Jan KortlevenDedemsvaart1813
125 Pieter BoederLunteren1803
126 Guus GaseAmsterdam1800
127 Kees OstéKlaaswaal1800
128 Hans KnobbeKrommenie1799
129 Marcel ZwiersHoogeveen1795
130 Bert KooijLeerbroek1792
131 Elzo Vries, deHollandscheveld1787
132 Gerrit TalenWesterhaar1774
133 Mart SlimPesse1767
134 Indy SchoutenReeuwijk1719
135 Gert KortlevenDedemsvaart1716
136 Aike Vries, deKampen1715
137 Jan DrijverErmelo1606