× Home Hoogeveen Open  - Aanmelden - Programma - Inschrijfgeld - Speellocatie - Wedstrijdbepalingen - Organisatie - Overnachtingen - Prijzenschema - DagmenuLive-PartijenResultaten  - Toernooibase - Draughts ArbiterDeelnemersJeugdtoernooiFotoalbums
Contact Route

Deelnemers Hoogeveen Open

Klik op een tabelrij om de deelnemerslijst hierop te sorteren (FMJD-rating 1 juli 2022).

Nr.Voornaam:Achternaam:Woonplaats:Rating:Titel:
1 Siebe KortlevenDedemsvaart1847
2 Joop Graaf, deOudega1847
3 Henk JonkerOudega2044
4 Fred VoornAmsterdam1976
5 Jan Vos, deAkkrum1911
6 Ben DekensEext1913
7 Indy SchoutenReeuwijk1719
8 Hans Knikker deReeuwijk2048
9 Rob KnevelWitteveen1982
10 Tanya-Marie CnossenEindhoven1989
11 Jan-Maarten KoornAssendelft1962
12 Kees OstéKlaaswaal1800
13 Yulia BintsarovskaKampen2014
14 Maaike Bruin, deKedichem1816
15 Gert BoskerAssen2067
16 Aike Vries, deKampen1715
17 Bart Jan KortlevenDedemsvaart1813
18 Bert DollekampHarkstede2112
19 Rien VisserHooge Zwaluwe1973
20 Jan Veen, van deNijkerk2047
21 Rosanne SteenblikGrolloo1870
22 Luuk TerweijdenHeerhugowaard2096
23 Henk KammingaDronten1936
24 Simon RompaDongen1851
25 Peter Frans KoopsBunschoten2006
26 Guus GaseAmsterdam1800
27 Leo Laan van derBaarn2088
28 Hans Laan, van derBovensmilde2004
29 Leo PetersGramsbergen1974
30 Jan Hendrik KokHarderwijk2108
31 Jan TerpstraLeeuwarden1919
32 Hans LootsWoerden1831
33 Losseni SavaneDen Helder2100
34 Hans KnobbeKrommenie1799
35 Anne DekkerTerwispel1923
36 Marjory FeytTiel1841
37 Gerrit TalenWesterhaar1774
38 Bertwin LetteboerWesterhaar1970
39 Jaap KnipperMeppel2002
40 Rienk Marle, vanWapenveld2182
41 Klaas VeldstraEmmeloord1946
42 Primnath GoelabAmsterdam1966
43 Harrie HoonhorstNijverdal1940
44 Egbert WierengaNoordbroek1887
45 Harry GraaskampZutphen2010
46 Jan DrijverErmelo1606
47 Stan Meer, van derMonster1894
48 Ratan GaneshieRotterdam1848
49 Ton Ploeg, van derBaarn1974
50 Harry Groot, deEext2000
51 Rinus MorsinkNijverdal2087
52 Tom KnapenLochem2032
53 Willem StunnenbergEde1998
54 Douwe JonkerBalkbrug1900
55 Jan Oosterhout, vanBreda1877
56 Bert RoestBussum1961
57 Douwe HokwerdaVeenendaal2073
58 Jaap LangerakHilversum1905
59 Radjinder JharapRotterdam2101
60 Hans Berkel, vanWaalre1988
61 Jos LamersHuissen1906
62 Marinus WillemsenVeenendaal1964
63 René Oosterhout, vanVught2029
64 Elise SchoutenHoogeveen1965
65 Mart SlimPesse1767
66 Maarten WichgersGroningen2106
67 Alexander SlotHollandscheveld2019
68 Johan TopEde2061
69 Pieter BoederLunteren1803
70 Coen BommelNijmegen2101
71 Aike SmidExloo1967
72 Jeanet StelVledder1845
73 René WijpkemaYde2133
74 Wouter SosefHoogeveen2101
75 Floris TolEelde2112
76 Arjan Galen, vanLunteren2156
77 Bram CysouwBarneveld2112
78 Renco OostindjerHoogeveen1927
79 Nick BolksTiendeveen1839
80 Sytze SpijkerHoogeveen2003
81 Arie Diggele, vanAlphen a/d Rijn1849
82 Evert Pol, van derBarneveld2003
83 Klaas MondriaWolvega1824
84 Roland KreeftHoogeveen2112
85 Jaap HugenHollandscheveld1923
86 Elzo Vries, deHollandscheveld1787
87 Marcel ZwiersHoogeveen1795
88 Gerard BruinsHollandscheveld1973
89 Fleur KruysmulderHuissen2035
90 Jaap HeijEde1927
91 Geert LubberinkWinschoten1928
92 Janick LantingBad Nieuweschans1897
93 Johan TuenterWesterlee1875
94 Sander StaalGroningen1954
95 Alex BoxumEmmeloord2116
96 Matheo BoxumEmmeloord2123
97 Bert KooijLeerbroek1792
98 Daniel BoxumEmmeloord1937
99 Ronald WisseVlaardingen1852
100 Matthijs BroekVlaardingen1829
101 Wim KoopmanHijken1979
102 Gert BrinkHardenberg1842
103 Gert KortlevenDedemsvaart1716
104 Arie Bruijn, deZegveld2130
105 BrakelsTer apelkanaal1851
106 Fred Amersfoort, vanBeemtebroekland1958
107 Teus StamAlblasserdam1955
108 John FolkersSteenwijk1922
109 Theo TesselaarTuitjenhorn2114
110 Joop BriedéManderveen1892
111 Klaas Hendrik LeijenaarGroningen2196
112 Lisa ScholtensSlagharen2048CMFF
113 Aleksej DomchevLitouwen2303GMI
114 Guntis ValnerisLetland2385GMI
115 Mor SeckSenegal2226GMI
116 Alexander SchwarzmanIndividual player2406GMI
117 Darya TkachenkoOekraïne2188GMIF
118 Natalia SadowskaPolen2252GMIF
119 Bert AalbertsDedemsvaart2228MF
120 Andrew Tjon A OngMaarssen2202MF
121 Rick HakvoortWezep2251MF
122 Ton Bokhoven, vanHendrik-Ido-Ambacht2035MF
123 Anton KosiorPapendrecht2164MF
124 Nick WaterinkGroningen2210MF
125 Peter Stap, van derMaassluis2173MF
126 Jeroen KosDen Haag2223MF
127 Danny StaalGroningen2193MF
128 Roep BhawanibhiekAmsterdam2127MF
129 Matthias Kruijf, deBarneveld2200MF
130 Henk KalkVeendam2117MF
131 Petra DuskovaTsjechië2080MF
132 Jan Dijk, vanWolvega2286MF
133 Jitse SlumpLandgraaf2376MI
134 Ivo Jong, deSchagen2219MI
135 Thomy MbongoKameroen2271MI
136 Michel StempherKampen2267MI
137 Christian NiamiKameroen2285MI