× Home Hoogeveen Open  - Aanmelden - Programma - Inschrijfgeld - Speellocatie - Wedstrijdbepalingen - Organisatie - Overnachtingen - Prijzenschema - DagmenuLive-PartijenResultaten  - Toernooibase - Draughts ArbiterDeelnemersJeugdtoernooiFotoalbums
Contact Route

Deelnemers Hoogeveen Open

Klik op een tabelrij om de deelnemerslijst hierop te sorteren (FMJD-rating 1 juli 2022).

Nr.Voornaam:Achternaam:Woonplaats:Rating:Titel:
1 Marcel ZwiersHoogeveen1795
2 Ronald WisseVlaardingen1852
3 Marinus WillemsenVeenendaal1964
4 René WijpkemaYde2133
5 Egbert WierengaNoordbroek1887
6 Maarten WichgersGroningen2106
7 Nick WaterinkGroningen2210MF
8 Aike Vries, deKampen1715
9 Elzo Vries, deHollandscheveld1787
10 Jan Vos, deAkkrum1911
11 Fred VoornAmsterdam1976
12 Rien VisserHooge Zwaluwe1973
13 Klaas VeldstraEmmeloord1946
14 Jan Veen, van deNijkerk2047
15 Guntis ValnerisLetland2385GMI
16 Johan TuenterWesterlee1875
17 Johan TopEde2061
18 Floris TolEelde2112
19 Darya TkachenkoOekraïne2188GMIF
20 Andrew Tjon A OngMaarssen2202MF
21 Theo TesselaarTuitjenhorn2114
22 Luuk TerweijdenHeerhugowaard2096
23 Jan TerpstraLeeuwarden1919
24 Gerrit TalenWesterhaar1774
25 Willem StunnenbergEde1998
26 Michel StempherKampen2267MI
27 Jeanet StelVledder1845
28 Rosanne SteenblikGrolloo1870
29 Peter Stap, van derMaassluis2173MF
30 Teus StamAlblasserdam1955
31 Danny StaalGroningen2193MF
32 Sander StaalGroningen1954
33 Sytze SpijkerHoogeveen2003
34 Wouter SosefHoogeveen2101
35 Aike SmidExloo1967
36 Jitse SlumpLandgraaf2376MI
37 Alexander SlotHollandscheveld2019
38 Mart SlimPesse1767
39 Mor SeckSenegal2226GMI
40 Alexander SchwarzmanIndividual player2406GMI
41 Elise SchoutenHoogeveen1965
42 Indy SchoutenReeuwijk1719
43 Lisa ScholtensSlagharen2048CMFF
44 Losseni SavaneDen Helder2100
45 Natalia SadowskaPolen2252GMIF
46 Simon RompaDongen1851
47 Bert RoestBussum1961
48 Evert Pol, van derBarneveld2003
49 Ton Ploeg, van derBaarn1974
50 Leo PetersGramsbergen1974
51 Kees OstéKlaaswaal1800
52 Renco OostindjerHoogeveen1927
53 René Oosterhout, vanVught2029
54 Jan Oosterhout, vanBreda1877
55 Christian NiamiKameroen2285MI
56 Rinus MorsinkNijverdal2087
57 Klaas MondriaWolvega1824
58 Stan Meer, van derMonster1894
59 Thomy MbongoKameroen2271MI
60 Rienk Marle, vanWapenveld2182
61 Geert LubberinkWinschoten1928
62 Hans LootsWoerden1831
63 Bertwin LetteboerWesterhaar1970
64 Klaas Hendrik LeijenaarGroningen2196
65 Janick LantingBad Nieuweschans1897
66 Jaap LangerakHilversum1905
67 Jos LamersHuissen1906
68 Hans Laan, van derBovensmilde2004
69 Leo Laan van derBaarn2088
70 Fleur KruysmulderHuissen2035
71 Matthias Kruijf, deBarneveld2200MF
72 Roland KreeftHoogeveen2112
73 Anton KosiorPapendrecht2164MF
74 Jeroen KosDen Haag2223MF
75 Bart Jan KortlevenDedemsvaart1813
76 Siebe KortlevenDedemsvaart1847
77 Gert KortlevenDedemsvaart1716
78 Jan-Maarten KoornAssendelft1962
79 Peter Frans KoopsBunschoten2006
80 Wim KoopmanHijken1979
81 Bert KooijLeerbroek1792
82 Jan Hendrik KokHarderwijk2108
83 Hans KnobbeKrommenie1799
84 Jaap KnipperMeppel2002
85 Hans Knikker deReeuwijk2048
86 Rob KnevelWitteveen1982
87 Tom KnapenLochem2032
88 Henk KammingaDronten1936
89 Henk KalkVeendam2117MF
90 Douwe JonkerBalkbrug1900
91 Henk JonkerOudega2044
92 Ivo Jong, deSchagen2219MI
93 Radjinder JharapRotterdam2101
94 Jaap HugenHollandscheveld1923
95 Harrie HoonhorstNijverdal1940
96 Douwe HokwerdaVeenendaal2073
97 Jaap HeijEde1927
98 Rick HakvoortWezep2251MF
99 Harry Groot, deEext2000
100 Harry GraaskampZutphen2010
101 Joop Graaf, deOudega1847
102 Primnath GoelabAmsterdam1966
103 Guus GaseAmsterdam1800
104 Ratan GaneshieRotterdam1848
105 Arjan Galen, vanLunteren2156
106 John FolkersSteenwijk1922
107 Marjory FeytTiel1841
108 Petra DuskovaTsjechië2080MF
109 Jan DrijverErmelo1606
110 Aleksej DomchevLitouwen2303GMI
111 Bert DollekampHarkstede2112
112 Jan Dijk, vanWolvega2286MF
113 Arie Diggele, vanAlphen a/d Rijn1849
114 Anne DekkerTerwispel1923
115 Ben DekensEext1913
116 Bram CysouwBarneveld2112
117 Tanya-Marie CnossenEindhoven1989
118 Gerard BruinsHollandscheveld1973
119 Maaike Bruin, deKedichem1816
120 Arie Bruijn, deZegveld2130
121 Matthijs BroekVlaardingen1829
122 Gert BrinkHardenberg1842
123 Joop BriedéManderveen1892
124 BrakelsTer apelkanaal1851
125 Matheo BoxumEmmeloord2123
126 Alex BoxumEmmeloord2116
127 Daniel BoxumEmmeloord1937
128 Gert BoskerAssen2067
129 Coen BommelNijmegen2101
130 Nick BolksTiendeveen1839
131 Ton Bokhoven, vanHendrik-Ido-Ambacht2035MF
132 Pieter BoederLunteren1803
133 Yulia BintsarovskaKampen2014
134 Roep BhawanibhiekAmsterdam2127MF
135 Hans Berkel, vanWaalre1988
136 Fred Amersfoort, vanBeemtebroekland1958
137 Bert AalbertsDedemsvaart2228MF