× Home Hoogeveen Open  - Aanmelden - Programma - Inschrijfgeld - Speellocatie - Wedstrijdbepalingen - Organisatie - Overnachtingen - Prijzenschema - DagmenuLive-PartijenResultaten  - Toernooibase - Draughts ArbiterDeelnemersJeugdtoernooiFotoalbums
Contact Route

Deelnemers Hoogeveen Open

Klik op een tabelrij om de deelnemerslijst hierop te sorteren (FMJD-rating 1 juli 2022).

Nr.Voornaam:Achternaam:Woonplaats:Rating:Titel:
1 Jan Vos, deAkkrum1911
2 Teus StamAlblasserdam1955
3 Arie Diggele, vanAlphen a/d Rijn1849
4 Primnath GoelabAmsterdam1966
5 Guus GaseAmsterdam1800
6 Roep BhawanibhiekAmsterdam2127MF
7 Fred VoornAmsterdam1976
8 Gert BoskerAssen2067
9 Jan-Maarten KoornAssendelft1962
10 Leo Laan van derBaarn2088
11 Ton Ploeg, van derBaarn1974
12 Janick LantingBad Nieuweschans1897
13 Douwe JonkerBalkbrug1900
14 Matthias Kruijf, deBarneveld2200MF
15 Evert Pol, van derBarneveld2003
16 Bram CysouwBarneveld2112
17 Fred Amersfoort, vanBeemtebroekland1958
18 Hans Laan, van derBovensmilde2004
19 Jan Oosterhout, vanBreda1877
20 Peter Frans KoopsBunschoten2006
21 Bert RoestBussum1961
22 Siebe KortlevenDedemsvaart1847
23 Bart Jan KortlevenDedemsvaart1813
24 Gert KortlevenDedemsvaart1716
25 Bert AalbertsDedemsvaart2228MF
26 Jeroen KosDen Haag2223MF
27 Losseni SavaneDen Helder2100
28 Simon RompaDongen1851
29 Henk KammingaDronten1936
30 Johan TopEde2061
31 Willem StunnenbergEde1998
32 Jaap HeijEde1927
33 Floris TolEelde2112
34 Harry Groot, deEext2000
35 Ben DekensEext1913
36 Tanya-Marie CnossenEindhoven1989
37 Alex BoxumEmmeloord2116
38 Klaas VeldstraEmmeloord1946
39 Daniel BoxumEmmeloord1937
40 Matheo BoxumEmmeloord2123
41 Jan DrijverErmelo1606
42 Aike SmidExloo1967
43 Leo PetersGramsbergen1974
44 Rosanne SteenblikGrolloo1870
45 Sander StaalGroningen1954
46 Danny StaalGroningen2193MF
47 Klaas Hendrik LeijenaarGroningen2196
48 Maarten WichgersGroningen2106
49 Nick WaterinkGroningen2210MF
50 Gert BrinkHardenberg1842
51 Jan Hendrik KokHarderwijk2108
52 Bert DollekampHarkstede2112
53 Luuk TerweijdenHeerhugowaard2096
54 Ton Bokhoven, vanHendrik-Ido-Ambacht2035MF
55 Wim KoopmanHijken1979
56 Jaap LangerakHilversum1905
57 Gerard BruinsHollandscheveld1973
58 Alexander SlotHollandscheveld2019
59 Elzo Vries, deHollandscheveld1787
60 Jaap HugenHollandscheveld1923
61 Rien VisserHooge Zwaluwe1973
62 Elise SchoutenHoogeveen1965
63 Marcel ZwiersHoogeveen1795
64 Renco OostindjerHoogeveen1927
65 Roland KreeftHoogeveen2112
66 Sytze SpijkerHoogeveen2003
67 Wouter SosefHoogeveen2101
68 Jos LamersHuissen1906
69 Fleur KruysmulderHuissen2035
70 Alexander SchwarzmanIndividual player2406GMI
71 Thomy MbongoKameroen2271MI
72 Christian NiamiKameroen2285MI
73 Aike Vries, deKampen1715
74 Yulia BintsarovskaKampen2014
75 Michel StempherKampen2267MI
76 Maaike Bruin, deKedichem1816
77 Kees OstéKlaaswaal1800
78 Hans KnobbeKrommenie1799
79 Jitse SlumpLandgraaf2376MI
80 Bert KooijLeerbroek1792
81 Jan TerpstraLeeuwarden1919
82 Guntis ValnerisLetland2385GMI
83 Aleksej DomchevLitouwen2303GMI
84 Tom KnapenLochem2032
85 Arjan Galen, vanLunteren2156
86 Pieter BoederLunteren1803
87 Andrew Tjon A OngMaarssen2202MF
88 Peter Stap, van derMaassluis2173MF
89 Joop BriedéManderveen1892
90 Jaap KnipperMeppel2002
91 Stan Meer, van derMonster1894
92 Jan Veen, van deNijkerk2047
93 Coen BommelNijmegen2101
94 Rinus MorsinkNijverdal2087
95 Harrie HoonhorstNijverdal1940
96 Egbert WierengaNoordbroek1887
97 Darya TkachenkoOekraïne2188GMIF
98 Joop Graaf, deOudega1847
99 Henk JonkerOudega2044
100 Anton KosiorPapendrecht2164MF
101 Mart SlimPesse1767
102 Natalia SadowskaPolen2252GMIF
103 Indy SchoutenReeuwijk1719
104 Hans Knikker deReeuwijk2048
105 Ratan GaneshieRotterdam1848
106 Radjinder JharapRotterdam2101
107 Ivo Jong, deSchagen2219MI
108 Mor SeckSenegal2226GMI
109 Lisa ScholtensSlagharen2048CMFF
110 John FolkersSteenwijk1922
111 BrakelsTer apelkanaal1851
112 Anne DekkerTerwispel1923
113 Marjory FeytTiel1841
114 Nick BolksTiendeveen1839
115 Petra DuskovaTsjechië2080MF
116 Theo TesselaarTuitjenhorn2114
117 Henk KalkVeendam2117MF
118 Marinus WillemsenVeenendaal1964
119 Douwe HokwerdaVeenendaal2073
120 Ronald WisseVlaardingen1852
121 Matthijs BroekVlaardingen1829
122 Jeanet StelVledder1845
123 René Oosterhout, vanVught2029
124 Hans Berkel, vanWaalre1988
125 Rienk Marle, vanWapenveld2182
126 Gerrit TalenWesterhaar1774
127 Bertwin LetteboerWesterhaar1970
128 Johan TuenterWesterlee1875
129 Rick HakvoortWezep2251MF
130 Geert LubberinkWinschoten1928
131 Rob KnevelWitteveen1982
132 Hans LootsWoerden1831
133 Klaas MondriaWolvega1824
134 Jan Dijk, vanWolvega2286MF
135 René WijpkemaYde2133
136 Arie Bruijn, deZegveld2130
137 Harry GraaskampZutphen2010