× Home Hoogeveen Open  - Aanmelden - Programma - Inschrijfgeld - Speellocatie - Wedstrijdbepalingen - Organisatie - Overnachtingen - Prijzenschema - DagmenuLive-PartijenResultaten  - Toernooibase - Draughts ArbiterDeelnemersJeugdtoernooiFotoalbums
Contact Route

Deelnemers Hoogeveen Open

Klik op een tabelrij om de deelnemerslijst hierop te sorteren (FMJD-rating 1 juli 2022).

Nr.Voornaam:Achternaam:Woonplaats:Rating:Titel:
1 Michel StempherKampen2267MI
2 Ivo Jong, deSchagen2219MI
3 Christian NiamiKameroen2285MI
4 Thomy MbongoKameroen2271MI
5 Jitse SlumpLandgraaf2376MI
6 Bert AalbertsDedemsvaart2228MF
7 Roep BhawanibhiekAmsterdam2127MF
8 Petra DuskovaTsjechië2080MF
9 Henk KalkVeendam2117MF
10 Nick WaterinkGroningen2210MF
11 Andrew Tjon A OngMaarssen2202MF
12 Danny StaalGroningen2193MF
13 Rick HakvoortWezep2251MF
14 Peter Stap, van derMaassluis2173MF
15 Anton KosiorPapendrecht2164MF
16 Jan Dijk, vanWolvega2286MF
17 Ton Bokhoven, vanHendrik-Ido-Ambacht2035MF
18 Jeroen KosDen Haag2223MF
19 Matthias Kruijf, deBarneveld2200MF
20 Darya TkachenkoOekraïne2188GMIF
21 Natalia SadowskaPolen2252GMIF
22 Guntis ValnerisLetland2385GMI
23 Mor SeckSenegal2226GMI
24 Alexander SchwarzmanIndividual player2406GMI
25 Aleksej DomchevLitouwen2303GMI
26 Lisa ScholtensSlagharen2048CMFF
27 Hans Knikker deReeuwijk2048
28 Rob KnevelWitteveen1982
29 Tanya-Marie CnossenEindhoven1989
30 Harrie HoonhorstNijverdal1940
31 Maaike Bruin, deKedichem1816
32 Kees OstéKlaaswaal1800
33 Jan TerpstraLeeuwarden1919
34 Jan Hendrik KokHarderwijk2108
35 Yulia BintsarovskaKampen2014
36 Indy SchoutenReeuwijk1719
37 Ben DekensEext1913
38 Leo PetersGramsbergen1974
39 Aike Vries, deKampen1715
40 Gert BoskerAssen2067
41 Harry GraaskampZutphen2010
42 Joop Graaf, deOudega1847
43 Henk JonkerOudega2044
44 Fred VoornAmsterdam1976
45 Willem StunnenbergEde1998
46 Egbert WierengaNoordbroek1887
47 Alex BoxumEmmeloord2116
48 Jan Vos, deAkkrum1911
49 Jan-Maarten KoornAssendelft1962
50 Primnath GoelabAmsterdam1966
51 Hans LootsWoerden1831
52 Jaap LangerakHilversum1905
53 Radjinder JharapRotterdam2101
54 Bertwin LetteboerWesterhaar1970
55 Gerrit TalenWesterhaar1774
56 Marjory FeytTiel1841
57 Stan Meer, van derMonster1894
58 Jos LamersHuissen1906
59 Jan DrijverErmelo1606
60 Losseni SavaneDen Helder2100
61 Luuk TerweijdenHeerhugowaard2096
62 Anne DekkerTerwispel1923
63 Douwe HokwerdaVeenendaal2073
64 Bert RoestBussum1961
65 Hans Berkel, vanWaalre1988
66 Klaas VeldstraEmmeloord1946
67 Ratan GaneshieRotterdam1848
68 Ton Ploeg, van derBaarn1974
69 Harry Groot, deEext2000
70 Rinus MorsinkNijverdal2087
71 Tom KnapenLochem2032
72 Rienk Marle, vanWapenveld2182
73 Jaap KnipperMeppel2002
74 Douwe JonkerBalkbrug1900
75 Jan Oosterhout, vanBreda1877
76 Hans KnobbeKrommenie1799
77 Marinus WillemsenVeenendaal1964
78 Elise SchoutenHoogeveen1965
79 Mart SlimPesse1767
80 Maarten WichgersGroningen2106
81 Alexander SlotHollandscheveld2019
82 Johan TopEde2061
83 Pieter BoederLunteren1803
84 Coen BommelNijmegen2101
85 Aike SmidExloo1967
86 Jeanet StelVledder1845
87 René WijpkemaYde2133
88 Wouter SosefHoogeveen2101
89 Floris TolEelde2112
90 Geert LubberinkWinschoten1928
91 René Oosterhout, vanVught2029
92 Arjan Galen, vanLunteren2156
93 Renco OostindjerHoogeveen1927
94 Nick BolksTiendeveen1839
95 Sytze SpijkerHoogeveen2003
96 Arie Diggele, vanAlphen a/d Rijn1849
97 Evert Pol, van derBarneveld2003
98 Klaas MondriaWolvega1824
99 Roland KreeftHoogeveen2112
100 Jaap HugenHollandscheveld1923
101 Elzo Vries, deHollandscheveld1787
102 Marcel ZwiersHoogeveen1795
103 Gerard BruinsHollandscheveld1973
104 Fleur KruysmulderHuissen2035
105 Jaap HeijEde1927
106 Janick LantingBad Nieuweschans1897
107 Johan TuenterWesterlee1875
108 Arie Bruijn, deZegveld2130
109 Gert KortlevenDedemsvaart1716
110 Siebe KortlevenDedemsvaart1847
111 Bart Jan KortlevenDedemsvaart1813
112 Bert DollekampHarkstede2112
113 Rien VisserHooge Zwaluwe1973
114 Jan Veen, van deNijkerk2047
115 Rosanne SteenblikGrolloo1870
116 Bram CysouwBarneveld2112
117 Henk KammingaDronten1936
118 Simon RompaDongen1851
119 Peter Frans KoopsBunschoten2006
120 Guus GaseAmsterdam1800
121 Leo Laan van derBaarn2088
122 BrakelsTer apelkanaal1851
123 Teus StamAlblasserdam1955
124 Fred Amersfoort, vanBeemtebroekland1958
125 John FolkersSteenwijk1922
126 Matthijs BroekVlaardingen1829
127 Ronald WisseVlaardingen1852
128 Bert KooijLeerbroek1792
129 Klaas Hendrik LeijenaarGroningen2196
130 Sander StaalGroningen1954
131 Matheo BoxumEmmeloord2123
132 Daniel BoxumEmmeloord1937
133 Wim KoopmanHijken1979
134 Gert BrinkHardenberg1842
135 Joop BriedéManderveen1892
136 Theo TesselaarTuitjenhorn2114
137 Hans Laan, van derBovensmilde2004